НАША СТУДІЯ

Основний напрямок роботи компанії StudioPine - сучасний дизайн інтер'єру житлових і громадських просторів, архітектурне проектування приватних будинків та дизайн предметів інтерьєру. Офіс студії розташований у Києві.
Ми сміливо беремося за будь-які завдання і готові реалізувати мрії та побажання нашого замовника. Стриманий, серйозний і статусний інтер'єр з використанням вишуканих матеріалів, світлий і стильний мінімалізм з максимумом вільного простору, або тепла і затишна неокласика - обирати Вам. Ми допоможемо втілити Ваш вибір в життя. Ми любимо і вміємо працювати як з витриманими в одному кольорі інтер'єрними рішеннями, так і з насиченими різними фарбами і матеріалами. І навіть якщо бажання замовника не оформлені в його голові - ми допоможемо дістатися ідеального і максимально бажаного результату.
Наша студія має гнучкий формат роботи, проект може виконуватися як частково, так і «під ключ» - повноцінне ведення об'єкта від перших зустрічей і до завершення ремонтних робіт.
Для зручності клієнтів ми розробили калькулятор прорахунку вартості наших послуг на дизайн інтер'єру. Ви просто обираєте необхідні вам складові дизайн-проекту, і відразу ж отримуєте його орієнтовну вартість. Бонусом ми даруємо Вам першу безкоштовну консультацію.

Co-founder StudioPine Yurii Bondarenko